Ön Kayıt formunu doldurduktan sonra, ödemeyi gerçekleştirebilmeniz için size aktivasyon emaili gelecektir. Aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra, size gelen emaildeki kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak ödeme yapabilirsiniz. Eğer daha önceden sistemde kayıdınız var ise, bu bilgileriniz ile https://odeme.uskudar.edu.tr/paymentservice/default.aspx adresinden giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum seçeneği ile tekrar şifre talep edebilirsiniz.

You will receive an activation email to make the payment after completing the Pre-Registration form. After completing your activation, you can pay by logging in with your username and password in the email you received. If you have previously registered in the system, you can log in with this information at https://odeme.uskudar.edu.tr/paymentservice/default.aspx. If you do not remember your password, you can request a password again with the forgot password option.

"Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında Bilgilendirme ve Aydınlatma Metnini okudum, onayladım. (*) / I have read the Information and Disclosure Text under the Law on Protection of Personal Data. (*)

(*) Zorunlu alan / Mandatory field