2. Tıp Öğrenci Kongresi (ÜSCOM)


Ön Kayıt formunu doldurduktan sonra, ödemeyi gerçekleştirebilmeniz için size aktivasyon emaili gelecektir. Aktivasyonunuzu tamamladıktan sonra, size gelen emaildeki kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparak ödeme yapabilirsiniz. Eğer daha önceden sistemde kayıdınız var ise, bu bilgileriniz ile https://odeme.uskudar.edu.tr/paymentservice/default.aspx adresinden giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum seçeneği ile tekrar şifre talep edebilirsiniz. Ön kayıt işleminden sonra ödeme yaptığınız taktirde ön kayıdınız kesin kayıda dönüşecektir. Ödeme yapılmayan kayıtlar dikkate alınmayacaktır.

Dear Applicant
After you submit the information below, you will receive an activation email so that you can make the payment. Once you activate your account, you can pay by logging in with your username and password in the email you received. If you have registered in the system before, you can login with https://odeme.uskudar.edu.tr/paymentservice/default.aspx with this information. If you don't remember your password, you can request a password again with the option I forgot my password.

"Kişisel Verilerin Korunması Kanunu" kapsamında Bilgilendirme ve Aydınlatma Metnini okudum, onayladım. (*) / I have read the Information and Disclosure Text under the Law on Protection of Personal Data. (*)

(*) Zorunlu alan / Mandatory field